Notice: Undefined variable: ret_categorysite in /var/www/hirposta.dev/web/index.php on line 1083

Warning: fopen(http://sport-live.hu/feed): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/hirposta.dev/inc/RSS.php on line 63
Top 4 óra
Top 12 óra
Top 24 óra
Futbol.hu - 2014.03.10 23:20
A 10. fordulóban is hibátlan maradt a TF mérlege a Budapesti Egyetemi Futsal Bajnokságban. A BME mérnök növendékeinek veretlenségi sorozata már nyolc meccsre nyúlik, míg az Óbudai Egyetem a múlt heti kisiklást követően visszatért a győzelem útjára. A KRE Főnixek BTK csapatát kizárták.
Xlsport.hu - 2010.04.12 09:58
Az argentin Juan Ignacio Chela nyerte meg a 607.200 dollár összdíjazású, houstoni salakpályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte a harmadik helyen kiemelt, hazai közönség előtt szereplő Sam Querreyt.
Origo.hu sport - 2012.06.13 15:53
Combfájdalmai miatt nem tudott edzeni szerdán Zlatan Ibrahimovic, a lengyel-ukrán közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon szereplő svéd válogatott kulcsembere, aki ennek ellenére biztosan pályára lép az angolok elleni, pénteki mérkőzésen.
Stop.hu - 2013.11.25 05:05
A Szolnok kilenc ponttal kikapott a vendég montenegrói Buducnost Podgoricától a férfi kosárlabda Adria Liga vasárnapi kilencedik fordulójában.
Nemzetisport.hu - 2007.04.08 11:34
Mérkőzés nélkül fejezi be a belgrádi cselgáncs Európa-bajnokságot Halász Tímea, miután a bemelegítés során megsérült.
Sporthirado.hu - 2008.07.01 16:27
Fatih Terim megváltoztatta korábbi szándékát és kedden 2012-ig szóló szerződést kötött a Török Labdarúgó-szövetséggel. A sikeredző korábban azt tervezte, távozik a válogatott éléről.
Karpatinfo.net - 2015.04.02 12:46
A világ- és Európa-bajnoki bronzérmes Tobai-Sike Renáta mindkét számában, sportpisztolyban és légpisztolyban is a közvetlen élmezőnyben áll a legfrissebb európai ranglistán.
Xlsport.hu - 2010.04.22 19:23
2010. 04. 16-18 rendezték Szentpéterváron a IV Kelet-Nyugat Összharcművészetek Olimpiáját. A versenyen összesen 51 ország 7500 indulója képviselte magát, melyen Magyarországról a Fighting kempo stílus 3 versenyzője vett részt.
Xlsport.hu - 2013.12.18 17:29
Újvidéken is két negyeddöntőre kerül sor szerda este. Először a románokat kiütő lengyelek játszanak a franciákkal, és ott folytatják, ahol a románok ellen abbahagyták.
Xlsport.hu - 2010.03.20 11:50
A phoenixi Amare Stoudemire 44 ponttal vezette diadalra csapatát a Utah ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján.
Monokli.com - 2017.06.20 11:34
Június 10-én szombaton délután a harcművészetek kedvelőire számítottak Gyulán. A Vár előtt 18. órai kezdettel ismét megrendezték a Fight Night harcművész ringes gálát, amelyen MMA és K-1 mérkőzéseken szórakozhattak a nézők.
Monokli.com - 2017.06.17 15:27
Az ukrajnai Kharkivban zajló Elit férfi ökölvívó Európa-bajnokság második napján a délutáni programban Szaka és Vadász is vereséggel hagyta el a ringet.
Sporthirado.hu - 2012.05.21 15:16
Dimitar Berbatov már beletörődött, hogy nincs helye a Manchester Unitedben, és a nyáron odébáll.
Monokli.com - 2017.06.16 13:42
A honi profi ökölvívás történetének egyik leginkább várt meccsét rendezte meg a Felix Promotion.
Hirado.hu - 2008.04.18 06:45
A hagyományos Dakar-ralit pótló közép-európai viadal vasárnap reggel a Hősök terén rendezett ünnepélyes rajtceremónia után indul
Mno.hu - 2008.05.05 16:35
A legfrissebb WTA-ranglistán a 14. pozíciót elfoglaló 19 éves magyar tini, a második játszma közepéig ellenállhatatlanul játszott, akkor azonban ellenfele feladta a mérkőzést.
Stop.hu - 2014.01.08 21:50
A Szekszárd otthon szoros mérkőzésen, a Győr pedig idegenben nagyon könnyedén győzött szerdán a női kosárlabda NB I-ben.
Blikk.hu - 2010.09.16 08:25
EINDHOVEN — Egymás ellen léphetnek pályára az Európa- liga csoportkörében válogatott focistáink: Dzsudzsák Balázs (23) csapata, a PSV Eindhoven ma (21.05, Digi Sport) Koman Vladimir (21) ...
Xlsport.hu - 2012.06.17 00:51
A Haladás kölcsönjátékosa újabb fél évet tölt Szombathelyen miután nem élt a Videoton az opcióval, hogy visszarendeljék.
Formula.hu - 2008.04.05 12:24
A finn pilóta túl gyorsan haladt a bokszutcában.
Sporthirado.hu - 2015.02.18 23:19
Megnyugtató előnyt szerzett a címvédő Real a BL szerda esti nyolcaddöntőjének első felvonásán, a Schalke otthonában, ahol az első félidőben Cristiano Ronaldo fejelt gólt, a másodikban Marcelo bombája akadt be a 19 éves Timon Wellenreuther kapujába. Más lenne a leányzó fekvése, ha 0-1-nél bemegy a másik német BL-debütáns, Felix Platte sistergős lökete (pár centin múlott). A Basel korán lesújtott egy szögletet követően a Porto ellen, s bár egy lesgólnál még megúszta a kapitulációt (hosszas tanakodás után visszafújták Casemiro találatát a 48. percben), végül egy Danilo-tizenegyesből mégis összejött az egyenlítés a vendégeknek.
Sporthirado.hu - 2015.02.24 23:09
Kísértetiesen hasonlított az idei Man. City-Barcelona BL-nyolcaddöntő a tavalyira, a katalánok ezúttal is két gólt szerezve nyertek (Suárez-dupla), és az angoloktól most is kiállítottak egy védőt a második félidőben (Clichy, második sárgával). A Barca tekintélyt parancsolóan játszott az első felvonásban, s bár a folytatásban erőre kapott a Yaya Tourét eltiltás miatt nélkülöző City, és Agüero révén szépített is, nem sokkal később azonban tíz emberre fogyatkozott. Csak Joe Hartnak köszönheti, hogy elkerülte a még nagyobb bajt, a kapus hárítani tudta Leo Messi 94. percben lőtt büntetőjét. A Juve harcos meccsen múlta felül a BVB-t, ám a 2-1-es eredmény nem tűnik megnyugtatónak számára a németországi visszavágó előtt, sőt...
Sporthirado.hu - 2015.02.25 23:14
A sorsolás után még a hurráoptimizmus jellemezte az Arsenal játékosainak hangulatát, ehhez képest a Monaco a BL egyik legegységesebb csapatának benyomását keltve 3-1-re nyerni tudott az Emiratesben, a nyolcaddöntő első, szerdai felvonásán. Az ASM védelme - amely 540 perc alatt egy gólt kapott a csoportkörben - ezúttal csak 22,5 éves átlagéletkorral bírt, de így is remekelt, a londoniaknak sokáig kapura lövésük sem volt. A kontrajáték is működött a vendégeknél, kétszer is így sújtottak le, különösen sokkoló lehetett, hogy még Oxlade-Chamberlain hosszabbításban elért találatára is volt válaszuk. A Leverkusen egy mesés Bellarabi-Calhanoglu összjátéknak köszönhette, hogy két vállra tudta fektetni a tavalyi döntős Atléticót.
Sporthirado.hu - 2015.02.26 23:36
A Liverpool nem jutott a legjobb 16 közé az El-ben, miután a Besiktas ledolgozta egygólos hátrányát Isztambulban, és büntetőkkel diadalmaskodott csütörtök este. 5-4 lett a párbaj vége, Lovren hibázott az utolsó körben. A Spurs is kizúgott Firenzében, csak az Everton képviseli már a PL-t. Az Inter Guarín 87. percbeli, könyörtelen bombagóljával biztosította be a továbbjutást. A Roma kétszer is vezetést szerzett Rotterdamban, és másodszorra - immár emberelőnyben lévén - már nem engedte ki a kezéből az irányítást a meccsen, amelyet egyébként a második félidőben rövid időre felfüggesztettek (öngyújtót hajítottak a lelátóról a játékvezető felé). A kilenc, még állva maradt topligás együttesből öt olasz - a legnagyobb bravúrt talán a Torino hajtotta végre Bilbaóban. Sorsolás pénteken 13 órától.
Sporthirado.hu - 2015.02.19 23:35
A Liverpool Mario Balotellinek köszönheti a sikert, az Inter gólzáporos döntetlent ért el a labdarúgó Európa Liga nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharcok csütörtök esti első mérkőzésein. Bár a Roma otthon ikszelt, összességében elmondható, hogy az öt olasz csapat jól teljesített, talán csak a Torino tűnik kevéssé esélyesnek az egy hét múlva sorra kerülő visszavágók előtt. A holland Bas Dost (Wolfsburg) csütörtök esti duplájával együtt legutóbbi hat tétmeccse alatt tízszer zörgetett!
Monokli.com - 2017.06.15 10:01
Kiváló nézettséget ért el a Magyar Ring, a Felix Promotion által szervezett múlt szombati budapesti televíziós bokszgálája.
Monokli.com - 2017.06.12 17:04
A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) hétvégi ülésén több népszerű sportággal kapcsolatban hoztak döntést, köztük van az ökölvívás is.
Monokli.com - 2017.06.17 19:35
A Kharkivban zajló Elit felnőtt ökölvívó Európa-bajnokságon sajnos nem tört meg a magyarok mai eddigi nyeretlenségi sorozata. Szaka és Vadász veresége után sajnos Csóka Nándornak sem maradt több mérkőzése, nyom nélkül fejezte be Eb szereplését.
Foci24.com - 2010.04.26 20:01
Az angol Rubint Rékának is elképesztő bögyei vannak! Lesse meg Ön is! Megéri!Nézzen képeket a lányról! Íme!<<fotó>><<Szóljon hozzá ehhez a cikkhez>>(foci24
Monokli.com - 2017.06.26 15:40
A Felix Promotion félnehézsúlyú WBO Európa-bajnoka, Baranyi Richárd július 8-án, Londonban teszi kockára trónját.